Home » تجهیزات ایمنی

نمایش 1–12 از 179 نتیجه

نمایش 9 24 36

ایرماف هدبندی تکشن مدل AUTIC ULTRA

ایرماف هدبندی تکشن مدل AUTIC ULTRA محافظ روی گوش یا ایرماف (Over-ear or on-ear earmuffs) و محافظ داخل گوش یا

دستکش ایمنی ضد برش گیلان

دستکش ایمنی گیلان از انواع دستکش‌های ایمنی در حوزه تجهیزات ایمنی است که به منظور حفاظت از دست‌های افراد در

دستکش ضد حرارت

دستکش ضد حرارت نوعی از دستکش‌های ایمنی است که با طراحی خاص خود از دست‌های شما در برابر حرارت و

ماسک نیم صورت شیمیایی برند SIBOL

ماسک نیم صورت شیمیایی برند SIBOL ماسک نیم صورت شیمیایی برند SIBOL یکی از انواع محصولات تدبیر پاسارگاد نوآور در

ایرپلاگ UVEX مدل X-CAP

ایرپلاگ UVEX مدل X-CAP ایرماف ها یکی از مهم ترین تجهیزات ایمنی هستند. که یکی از انواع آن ها ایرپلاک

دستکش ایمنی میلواکی مدل 1910

دستکش ایمنی میلواکی مدل 1910 دستکش ایمنی یکی از انواع مهم تجهیزات ایمنی است. دستکش های ایمنی انواع مختلفی دارد.

ایرماف صداگیر uvex مدل k3

ایرماف صداگیر  uvex مدل k3 ما در فروشگاه تدبیر پاسارگاد نوآور، با افتخار به مشتریان خود اریماف صداگیر uvex مدل

ماسک تمام صورت Beasat

ماسک تمام صورت Beasat

ماسک‌ ها، به عنوان یکی از ابزار های مهم در مقابله با بیماری ‌ها و عوامل آلودگی، نقش بسیار موثری در حفظ سلامت و بهداشت افراد ایفا می‌کنند. همچنین در محیط های صنعتی که عواملی وجود دارد که؛ می تواند به سیستم تنفسی انشان آسیب برساند. استفاده از ماسک های ایمنی توصیه می شود. یکی از انواع ماسک‌ها، ماسک تمام صورت  است.  با استفاده از این ماسک تمام صورت Beasat از جمله بینی، دهان و چشمان پوشانده می شود. این نوع ماسک با استفاده از سیستم ‌های فیلتراسیون و درجه نفوذپذیری مناسب، قادر است؛ به طور موثری از نفوذ ذرات ریز و مواد آلوده به دستگاه تنفسی جلوگیری کند. تدبیر پاسارگاد نوآور عرضه کننده انواع تجهیزات تنفسی از جمله ماسک تمام صورت است. شما می توانید این محصول را با قیمتی بسیار مناسب از تدبیر پاسارگاد نوآور خریداری کنید. در ادامه به بررسی و بیان ویژگی ‌های این محصول تدبیر پاسارگاد نوآور خواهیم پرداخت.

ویژگی های ماسک تمام صورت Beasat

ماسک تمام صورت یکی از انواع تجهیزات تنفسی است. که به عنوان یکی از نوع ‌های ماسک‌ های حفاظتی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماسک ویژگی ‌های منحصر به فردی دارد؛ که آن را از سایر نوع ماسک ‌ها متمایز می‌ کند. در زیر به برخی از ویژگی ‌های مهم ماسک تمام صورت اشاره می  شود.

 پوشش کامل صورت

یکی از ویژگی‌ های مهم و برجسته ماسک تمام صورت، پوشش کامل صورت افراد است. این نوع از تجهیزات تنفسی علاوه بر این که بینی و دهان را پوشش می دهد؛  چشم ها را نیز محافظت می کند. این نوع ماسک با پوشاندن بینی، دهان و چشمان کاربر، می‌ تواند؛ حفاظت بیشتری در برابر عوامل آلودگی و خطرات محیطی فراهم کند.

سیستم فیلتراسیون

ماسک تمام صورت با استفاده از سیستم‌ های فیلتراسیون پیشرفته، قادر است؛ به طور موثر از نفوذ ذرات ریز و مواد آلوده به دستگاه تنفسی جلوگیری کند. فیلتر های مختلف در این ماسک‌ها می‌ توانند؛ بر اساس نوع آلودگی، از جمله ذرات معلق، بخارات ضار و گازها، عملکرد بهتری ارائه دهند.  این یکی از مزیت های مهم تجهیزات تنفسی است.

ضد بخار و ضدمه شیمیایی

با توجه به پوشش کامل صورت، ماسک تمام صورت می ‌تواند؛ در مقابل بخارات ضار و مواد شیمیایی محافظت کند. این ویژگی آن را در محیط‌ های صنعتی؛ آزمایشگاهی و حتی در عملیات تمیز کردن و ضدعفونی، بسیار مفید واقع می ‌سازد.

 سهولت در تنفس

علاوه بر حفاظت، ماسک تمام صورت نیز باید به کاربر امکان تنفس آسان و مطلوب را بدهد. وجود ویژگی ‌هایی مانند سیستم تهویه می تواند باعث سهولت در تنفس می شود. ا ز موارد از مهم ترین ویژگی های این نوع از تجهیزات تنفسی است.

چرا ماسک تمام صورت Beasat را از شرکت تدبیر خریداری کنیم؟

شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور برترین انتخاب برای خرید ماسک تمام صورت Beasat است.  کیفیت بی ‌نظیر محصول ماسک تمام صورت باعث می شود؛ تجربه بی نظیری از استفاده از آن را برای شما رقم بزند. ماسک تمام صورت شرکت تدبیر تدبیر پاسارگاد نوآور با استفاده از بهترین مواد و فناوری‌ های پیشرفته ساخته می ‌شود. ماسک تمام صورت شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور  با پوشش کامل صورت شما؛  از جمله بینی، دهان و چشمان، می ‌تواند حفاظت کاملی را در برابر ذرات ریز، بخارات ضار و عوامل آلودگی فراهم کند. ماسک تمام صورت ما با قیمت بسیار مناسب عرضه می شود. همچنین، ماسک ما دارای سیستم فیلتراسیون پیشرفته است؛ که از نفوذ ذرات مضر جلوگیری می‌کند. ماسک تمام صورت Beasat شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور با طراحی منحصر به فرد خود، به شما امکان تنفس آسان و راحتی را می ‌دهد. امکان خرید عمده ماسک تمام صورت برای شما وجود دارد. و محصولات به سراسر کشور ارسال می شود.محصول مشابه :

ماسک نیم صورت

ماسک تمام صورت یکی از ماسک های تنفسی بسیار مهم در دسته تجهیزات تنفسی هستند. این ماسک ها از اهمیت بسیار بالای برخوردار هستند. یک از انواع ماسک تمام صورت ماسک تمام صورت Beasat است. اهمیت استفاده از این ماسک های تنفسی در بسیاری از موراد نیز دیده شده است. ماسک تنفسی تمام صورت در واقع ماسک های هستند که با پوشش کل صورت عملیات حفاظت تنفسی را انجام میدهند. این نوع ماسک ها ضمن حفاظت از تنفس و ریه های شما میتواند با پوشش تمام صورت از چشم ها و سایر اجزای صورت نیز محافظت کند. ماسک ایمنی تمام صورت یا Full-face mask یک وسیله ایمنی تنفسی است که برای حفاظت از چهره، چشم‌ها و بینی در برابر گرد و غبار، دود، بخارات و مواد شیمیایی استفاده می‌شود. این تجهیزات تنفسی از یک قسمت بدنه اصلی که بر روی صورت قرار می‌گیرد و یک پنجره واحد برای دید بهتر بهره می‌برند.

دستکش آرگون ساق کوتاه

“شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور”

 • دستکش ایمنی آرگون کوتاه
 • فروش عمده
 • با فاکتور رسمی شرکتی
 • ارسال به سراسر کشور
 • خرید مستقیم و انلاین
خرید: ۶۶۷۶۵۷۰۷ – ۰۲۱

دستکش ضد حریق مشتی

“شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور”

 • دستکش ضد حریق مشتی
 • فروش عمده
 • با فاکتور رسمی شرکتی
 • ارسال به سراسر کشور
 • خرید مستقیم و انلاین
خرید: 66765707 – 021

دستکش ایمنی کاترپیلار

“شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور”

 • دستکش ایمنی کاترپیلار
 • فروش عمده
 • با فاکتور رسمی شرکتی
 • ارسال به سراسر کشور
 • خرید مستقیم و انلاین
خرید: 66765707 – 021

استفاده از ابزار ایمنی برای حفظ ایمنی کارگران پرسنل در محیط های کاری و صنعتی، لازم است. استفاده از این تجهیزات باعث می شود که سلامت فرد حفظ شود. همه شنیده‌ایم که حادثه خبر نمی‌کند. از این رو می توان گفت در هر محیط کارگاهی و ساختمانی، خطرات مختلفی افراد را تهدید می‌کند. حوادثی که می‌تواند رخ دهد بسته به محیط این مخاطرات می‌تواند مختلف باشد. استفاده از تجهیزات ایمنی در مشاغل پرخطر برای محافظت از جان افراد بسیار حائز اهمیت و ضروری است. وارد شدن آسیب در طول فعالیت در مشاغل پرخطر، بسیار رایج است و در سال‌های اخیر افراد زیادی به خاطر عدم استفاده از لوازم ایمنی مناسب و با کیفیت دچار آسیب‌های غیر قابل جبران شده‌اند. مهم است که افراد در طول پروسه فعالیت در مشاغل پرخطر همچون آتش نشانی، صنایع ساختمانی و یا مکانیکی از با کیفیت‌ترین تجهیزات ایمنی برای محافظت از جان خود استفاده کنند.

طراحی و تولید تجهیزات ایمنی فردی

تجهیزات ایمنی فردی با کیفیت همواره طبق روش‌های مطابق استاندارد روز دنیا طراحی می‌شوند و با بهره‌گیری از بهترین مواد اولیه تولید می‌شوند و در اختیار مشاغل پرخطر قرار می‌گیرند. استفاده از تجهیزات ایمنی فردی که کیفیت و کارایی آن‌ها تضمین شده است، قطع به یقین در محیط کار می‌تواند منجر به بالا رفتن بهبود کارایی شود. شما به عنوان کسی که در یک فعالیت پرخطر حضور دارید، با استفاده از تجهیزات ایمنی با کیفیت، دیگر هیچ نگرانی از بابت خطرات غیر مترقبه ندارید. به همین خاطر می‌توانید تمام تمرکز خود را روی فعالیت خود بگذارید و فعالیتی با کیفیت‌تر داشته باشید.
تجهیزاتی مثل کلاه ایمنی، کفش ایمنی، دستکش، صداگیر، جلیقه نجات و …  برای حفاظت فردی مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این تجهیزات با توجه نوع خطرات محیطی جزو الزامات ایمنی بوده است. تجهیزات ایمنی و لوازم ایمنی را حتما باید در محیط‌های کاری مورد استفاده قرار داد. چرا که ایمنی فردی و سلامت از هر موضوعی مهم‌تر است و این موضوع در اولویت قرار داد. در ادامه به بررسی انواع لوازم ایمنی و تجهیزات ایمنی می‌پردازیم.

تجهیزات ایمنی چه کاربردی دارند؟

خیلی‌ها فکر می‌کنند که استفاده از تجهیزات ایمنی و لوازم ایمنی محدود به محیط‌های صنعتی می‌شود. اما باید بگوییم که این گونه نیست. چرا که ضرورت استفاده از آن در تمامی ابعاد و محیط های دیگر نیز قابل مشاهده است. به عنوان مثال در محیط خانه نیز به منظور پیش گیری از خطرات احتمالی باید از تجهیزات ایمنی استفاده کرد. همچنین از تجهیزات ایمنی فردی به منظور اهداف ایمنی در فعالیت‌های تفریحی نظیر سفرهای نیز استفاده می‌شود. بنابراین می توان گفت تجهیزات ایمنی گستره‌ی وسیعی از محافظت می‌باشند که در شرایط لازم باید استفاده شود. تجهیزات حفاظت فردی بدن را از خطرات محیط‌های کار از طریق وسایل ایمنی مصون می‌دارد. تجهیزات ایمنی شامل کلاه ایمنی، عینک ایمنی، دستکش ایمنی، ماسک ایمنی، کفش ایمنی، گوشی ایمنی و لباس کار می‌باشد. که به منظور حفاظت فردی در محیط کاری باید استفاده شود.

در سال‌های اخیر لباس‌های کار و تجهیزات ایمنی در انواع مختلفی تولید می‌شود. که این آیتم‌ها تنوع زیادی دارند و در مدل‌های متنوع طراحی و تولید می‌شود. از انواع لباس کار می‌توان به جلیقه یا ژاکت‌های ایمنی اشاره کرد که کاربردهای گسترده‌ای دارند. همان طور که گفتیم همه کارگاه‌ها و محیط‌های کاری باید از وسایل ایمنی استفاده کنند. قطعا لزوم استفاده از تجهیزات ایمنی تنفسی بسیار بیشتر از حد تصور است. چرا که استفاده از لوازم ایمنی و تجهیزات ایمنی فردی برای حفظ سلامت افراد بسیار زیاد اهمیت دارد.

لزوم استفاده از لوازم ایمنی

یکی از مهم‌ترین مسائلی که کارفرماها به آن اهمیت بسیاری می‌دهند حفظ سلامت کارکنان و پرسنلشان است. بدین منظور استفاده از تجهیزات ایمنی و و لوازم ایمنی فردی بسیار اهمیت پیدا می‌کند. در این راستا بسیاری از مراکز صنعتی جریمه‌های سنگینی برای افرادی که از تجیزات ایمنی استفاده نمی‌کنند. و در این موضوع اهمال کاری می‌کنند در نظر گرفته‌اند. چرا که مدیران تولید خوب می‌دانند که استفاده از محصولات ایمنی حتی باعث افزایش بهره ‌وری برای کارگران و مهندسان می‌شوند. استفاده نکردن از تجهیزات ایمنی مناسب علاوه بر این که کارگران با خطراتی رو به رو می‌کند. هزینه‌های دیگری از قبیل صرف هزینه‌های پزشکی، تامین نیروی جدید را روی دست کارفرما می‌گذراند. از سوی دیگر عدم استفاده از لوازم ایمنی فردی باعث کاهش باز دهی کار و افزایش هزینه بیمه را نیز به کار فرمایان تحمیل می‌کنند.

آگاهی لازم برای خرید لوازم ایمنی فردی

مهم است که تجهیزاتی که قصد استفاده و خرید آن را دارید، با بالاترین کیفیت طراحی و تولید شوند و با بهترین قیمت موجود در بازار به شما عزیزان ارائه شوند. شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور تمام این موارد را در کنار یکدیگر به شما عزیزان ارائه می‌دهد تا شما تجربه کم نظیر را در زمینه خرید تجهیزات ایمنی کسب کنید. ما با داشتن بیش از ۵ سال سابقه در زمینه تامین و فروش انواع تجهیزات ایمنی، آتش نشانی و وسایل مورد نیاز در صنایع مختلف همچون صنایع ساختمانی و مکانیکی، آگاهی لازم را در چگونگی تامین با کیفیت‌ترین محصولات برای ارائه به شما عزیزان دریافت کرده‌ایم. به همین خاطر است که شما می‌توانید بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات را در زمینه تجهیزات ایمنی از فروشگاه تدبیر پاسارگاد نوآور با مقرون به صرفه‌ترین قیمت خریداری نمایید.
لازم به یادآوری است که در انتخاب محصولات ایمنی مناسب محل کار لازم است. به استانداردهای بین الملی و داخلی توجه شود. چرا که تجهیزاتی که فاقد تاییدیه‌های لازم باشند از کیفیت لازم برخوردار نیستند. این امر علاوه بر این که باعث می‌شود حفاظت و ایمنی مورد نیاز را تامین نشود. حتی ممکن است منجر به وقوع حوادث بیشتری شوند و آسیب‌های بیشتر برای کاربر شود. استفاده از ابزار ایمنی و محصولات ایمنی برای این که از هزینه‌ها و عواقب آسیب‌های احتمالی در امان باشیم لازم است. البته تجهیزات ایمنی باید استاندارد باشند.

آموزش استفاده از محصولات ایمنی

محصولات ایمنی به مجموعه وسایل و امکاناتی که در یک فرآیند به منظور  کار می رود، گفته می شود. تجهیزات ایمنی حفاظتی است که به منظور جلوگیری و به حداقل رساندن شرایط تهدید کننده ازآن استفاده می شود. عصر حاضر، عصر تکنولوژی و توسعه صنعت است. هر یک از این فعالیت ها خطرات خاص خود را به دنبال دارند. از این رو با تولید ابزار ایمنی، تا حد زیادی توانسته است خود را از این آسیب ها مصون نگه دارد. لذا داشتن ابزار ایمنی مناسب در تضمین سلامت کلی کارگران در محل کار بسیار حائز اهمیت می باشد. از ان رو است که با اطمینان می توان گفت با استفاده از لوازم ایمنی کارگران می توانند حوادث پیشگیری کنند. از جمله عوامل آسیب رسان به انسان در محیط های کار و صنعتی می توان به عواملی چون. انواع خطرات شیمیایی، رادیو لوژیکی، فیزیکی، الکتریکی، مکانیکی، بیولوژیکی و … اشاره کرد.

از این رو می‌توان گفت تجهیزات ایمنی نه تنها فعالیت‌های انسانی را محدود نمی‌کنند. بلکه افراد استفاده از ابزار ایمنی حتی می‌توانند با خیال آسوده و با تمرکز بیشتر به کار خود بپردازند. لذا ایجاد محیطی ایمن در کار از وظایف اصلی مدیران و کارفرمایان هر بخش از سازمان می‌باشد. البته موضوع آموزش در مورد استفاده از لوازم ایمنی نیز بسیار مهم است. چرا که افراد بدانند باید از چه وسایلی جهت حفاظت از خود در محیط کار استفاده کنند. کارکنان باید بدانند که چه تجهیزاتی برای شغل آن‌ها با این هدف تولید شده.

ابزار ایمنی چه کاربردی دارند؟

کاربرد ابزار ایمنی بسیار گسترده است.‌ از آنجایی که رسیدگی به موارد ایمنی در طول فعالیت‌های پرخطر در سال‌های گذشته بسیار اهمیت بیشتری پیدا کرده است، استفاده از ابزار ایمنی با کیفیت در طول پروسه‌هایی که دارای ریسک وارد شدن آسیب به افراد مشغول هستند، بسیار حائز اهمیت و ضروری است. استفاده از چنین ابزاری می‌تواند از وارد شدن آسیب‌های غیرقابل جبران به افراد جلوگیری کند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که در چنین مشاغلی فعالیت می‌کنید، مطمئناً دغدغه آسیب‌های غیرقابل جبرانی را که ممکن است در طول فعالیت خود تجربه کنید را دارید. به همین خاطر است که باید از ابزار ایمنی با کیفیت استفاده کنید.
شما می‌توانید انواع ابزار و تجهیزات ایمنی را از فروشگاه تدبیر پاسارگاد نوآور با بالاترین کیفیت و مقرون به صرفه‌ترین قیمت خریداری کنید. شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور با داشتن بیش از ۵ سال سابقه در زمینه فروش و تامین تجهیزات ایمنی، اصالت و کیفیت تمام محصولات خود را تضمین می‌کند.

با توجه به این موضوع لازم است در انتخاب لوازم ایمنی به درجه خطراتی که ممکن است پیش بیاید توجه کنید. یکی از موارد اصولی برای انتخاب ابزار ایمنی فردی این است که با توجه به خطراتی که در محیط کار وجود دارد انتخاب شود.

دستکش ایمنی

دست‌ها مهم‌ترین عضو بدن خصوصا در محیط‌های کاری هستند. از این رو می توان گفت دستکش ایمنی یکی از مهم‌ترین محصولات ایمنی در حفاظت شخص از خود در حین کار، استفاده از دستکش‌های ایمنی می باشد. بنابراین محافظت صحیح و البته اصولی از آن‌ها امری حیاتی و بسیار مهم است. حفاظت از دست‌ها در شرایط خطرناک برخی مشاغل استفاده از دستکش‌های ایمنی را بسیار ضروری می سازد. این مشاغل احتمال آسیب رسیدن به دست‌ها را دو چندان می‌کنند. انواع مختلف دستکش‌های ایمنی تولید شده‌اند که افراد می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. از جمله مشاغلی که استفاده از دستکش ایمنی برای آن‌ها واجب است آتش نشانی می‌باشد. به عنوان مثال‌های دیگر می توان به مشاغلی مانند معدن کاران اشاره کنیم. به طور معمول دستکش‌های ایمنی از موادی چون مواد پلیمری ساخته می‌شوند.

دستکش ایمنی تدبیر پاسارگاد نوآور

دستکش‌های ایمنی‌ای که در شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور به شما عزیزان ارائه می‌شوند دارای بالاترین کیفیت موجود در بازار هستند و شما می‌توانید بدون داشتن هیچ نگرانی از نظر دریافت بهترین محصولات، آن‌ها‌ با مقرون به صرفه‌ترین قیمت خریداری نمایید. مواد اولیه‌ای که در این دستکش‌ها به کار رفته است، اولیه بسیار مرغوب و با کیفیت است و کیفیت این محصول را چندین برابر می‌کند. همچنین باید افزود که در طول پروسه طراحی این دستکش‌ها، از روش‌های روز دنیا استفاده شده است و به همین خاطر است که این دستکش‌های ایمنی تمام مجوزها و گواهینامه‌های مربوطه در زمینه یک دستکش ایمنی استاندارد را دریافت کرده‌اند.

بخش دیگر تجهیزات ایمنی لباس های ایمنی است. لباس کار یک محیط سرد به گونه ای طراحی می گردد که بتواند عایق گرما باشد. همین طور در محیط های گرم نیز لباس های ایمنی باید خنک و ترجیحا نخی باشند. داشتن لباس کار مناسب می تواند در کنار احساس آرامشی که به کاربر منتقل می کند. جان فرد را در برابر آسیب دیدگی های احتمالی حفظ نماید. البته که هدف اصلی داشتن لباس کار افزایش و حفظ ایمنی نیروی کار می باشد. اما در کنار این مهم راحت بود فرد و داشتن احساس خوب در لباس نیز بسیار مهم است.

جمع بندی لوازم و تجهیزات ایمنی

استفاده از لوازم و تجهیزات ایمنی در هنگام فعالیت‌های پرخطر که دارای ریسک بالایی در جهت آسیب به افراد مشغول در چنین فعالیت‌هایی هستند، بسیار ضروری است و می‌تواند تا حد زیادی از آسیب به افراد جلوگیری کند. وارد شدن آسیب‌های غیرقابل جبران به افرادی که در فعالیت‌های پرخطر نقش دارند، بسیار رایج است و شما به عنوان کسی که در چنین مشاغلی فعالیت متوالی دارند، رسیدگی به چنین مواردی را در هنگام کار در اولویت خود قرار دهید.
همان طور که گفتیم تجهیزات ایمنی و تجهیزات حفاظتی برای جلوگیری و یا به حداقل رساندن آسیب های احتمالی مورد استاده قرار می گیرند. در جهان کنونی که اهمیت کار بسار زیاد است. این مشاغل خطرات خاص خود را به دنبال دارند. لذا باید با بهره بردن از لوازم ایمنی، تا حد امکان از این آسیب‌های احتمالی جلوگیری کنیم. چرا که ابزار ایمنی و لوازم ایمنی بخش جدایی ناپذیر از فرایند کار و تولید هستند.

تجهیزات ایمنی در تدبیر پاسارگاد نوآور

اگر شما هم از افرادی هستید که صاحب مشاغل پرخطر هستند و همواره دغدغه و نگرانی تامین تجهیزات ایمنی با کیفیت را دارند، این بخش از مطلب به طور اختصاصی برای شماست. شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور، با بیش از ۵ سال سابقه در زمینه تامین و فروش انواع تجهیزات ایمنی، پخش عمده لوازم ایمنی، آتش نشانی و… یکی از پیشگامان این حوزه است. ما در تدبیر پاسارگاد نوآور می‌کوشیم با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا بالاترین کیفیت را در زمینه تجهیزات ایمنی با مقرون به صرفه‌ترین قیمت به شما ارائه کنیم. شما عزیزان می‌توانید انواع تجهیزات ایمنی را با بالاترین کیفیت و مقرون به صرفه‌ترین قیمت از شرکت پاسارگاد نوآور برای کارکنان خود تامین کنید.

تامین کنندگان لوازم ایمنی فردی

در سال‌های گذشته که آسیب به افراد، در هنگام فعالیت در مشاغل پرخطر به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده است، شرکت‌ها سعی کردند تا محصولات محافظتی مناسبی را طراحی و تولید کنند تا بتوانند به طرز چشمگیری از این اتفاقات و آسیب‌ها بکاهند. شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور نیز با آگاهی از این موضوع، همواره سعی می‌کند تا بهترین محصولات را در زمینه پخش عمده لوازم ایمنی از شرکت‌های معتبر ایرانی و خارجی تامین کند و با مقرون به صرفه‌ترین قیمت به شما عزیزان ارائه کند. تمام محصولاتی که شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور، آن‌ها را برای ارائه به شما فراهم کرده است، دارای مجوزها و گواهینامه‌های ایمنی مربوطه هستند. همچنین باید افزود که کیفیت تمام این محصولات توسط تیم کنترل کیفی شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور که سابقه کافی را در این زمینه دارند، ضمانت می‌شود.

نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که فروشگاه تدبیر پاسارگاد نوآور، دارای تیم‌های مجرب در زمینه مشاوره فروش و پشتیبانی است. شما می‌توانید قبل از انتخاب و خرید و پخش عمده لوازم ایمنی از فروشگاه تدبیر پاسارگاد نوآور با شماره‌های کمپانی ما تماس حاصل کنید و با دریافت اطلاعات مورد نظر خود، محصولاتی را انتخاب کنید که بیشترین کارایی را برای شما دارند و تمام نیازهای شما را برطرف می‌کند. برای دریافت مشاوره و پشتیبانی از فروشگاه دبیر پاسارگاد نوآور تنها کافیست که در ساعات اداری با مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول:

قیمت لوازم ایمنی چقدر است؟

قیمت لوازم و تجهیزات ایمنی کار در تدبیر پاسارگاد نوآور به صورت عمده است و پایین ترین قیمت به شما عرضه میشود.

نحوه خرید به چه صورت است

شما میتوانید برای خرید مصحولات ایمنی از طریق تماس با تدبیر پاسارگاد نواور اقدام به خرید کنید

نحوه خرید برای شرکت ها به چه صورت است؟

تدبیر پاسارگاد نوآور با افتخار اعلام میکند که شریک و همکار شرکت های بسیار بزرگی در کشور است. ما با سال ها تجربه بهترین خدمات را عرضه میکنیم.

اهمیت استفاده از لوازم ایمنی چیست؟

سلامت انسان ها همیشه در کار یکی از مهم ترین موضوعاتی بوده است که باید به آن توجه شود. جان انسان با ارزش ترین دارایی است و توجه به این دارای بزرگ بسیار اهمیت دارد.