با کیفیت ممتاز مارا بشناسید

با بیش 10 سال فعالیت در زمینه تهیه و توزیع تجهیزات ایمنی و ترافیکی، مفتخریم که رشد امروز شرکتمان را مدیون کیفیت محصول دیروزمان میدانیم 

درباره ما

شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور، با نام تجاری TPN.co فعالیت خود را در سال ۱۳۹۶ آغاز نموده است. این شرکت با همکاری نیروهای متخصص و کار آزموده و بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا، در جهت تامین و تولید انواع تجهیزات حفاظت فردی صنعتی و تجهیزات آتش‌نشانی، ابزار کار و همچنین تولید انواع دستکش‌های چرمی صنعتی، لباس کار و پرسنلی، گام مهمی در این راستا برداشته است و بهترین کالاها را با بالاترین کیفیت و کارایی در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد.
شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور با سال ها سابقه‌ی درخشان و حضور در بازار ایمنی و ابزار بازار بزرگ تهران، آمادگی خود را برای همکاری با شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین کارخانه‌های عظیم صنعتی و فعالان حوزه‌ی صنعت اعلام می‌دارد.
لازم به ذکر است که این شرکت در سامانه‌ی تامین الکترونیکی کالای صنعت نفت (EP) دارای عضویت میباشد.

ایران خودرو دیزل

اسپانسرینگ تدبیر پاسارگاد نواور

شرکت تدبیر پاسارگاد نواور با فعالیت گسترده در زمینه های ایمنی، امروز یکی از بزرگترین قطب های ایمنی ایران است. ما در تدبیر پاسارگاد نوار با افتخار اعلام میداریم که میزبان بسیاری از بخش های مختلف در حوزه ایمنی باشیم. یکی از خدمات ما در عرصه ایمنی، اسپانسرینگ است. ما افتخار داشتیم در خدمت یکی از مجموعه های بزرگ ایران خودرو، یعنی اداره اتش نشانی ایران خودرو دیزل باشیم. ما امروز جز بزرگترین فروشگاه های تجهیزات و لوازم ایمنی هستیم که در خدمت شما عزیزان است. اداره اتش نشانی ایران خودرو دیزل یکی از بزرگترین بخش های آتش نشانی در ایران به شمار میرود. ما امروز با افتخار در خدمت تیم آتش نشانان این مجموعه بزرگ هستیم. همچنین تدبیر پاسارگاد نواور با افتخار نیز اعلام میدارد که مجموعه ما عهده تهیه تمامی لوازم آتش نشانی این مجموعه بزرگ را بر عهده دارد.