خرید انواع هلدر تراشکاری با بهترین قیمت بازار

هلدر تراشکاری

تراشکاری به عنوان یکی از فعالیت‌های حساس شناخته می‌شود که انواع تجهیزات تخصصی خاصی برای به کارگیری در این فعالیت‌ها طراحی و تولید شده‌اند. یکی از مهمترین و حیاتی‌ترین تجهیزاتی که در صنعت تراشکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد هلدر تراشکاری است. انواع هلدر تراشکاری جز تجهیزات بسیار مهم در صنعت تراشکاری هستند. از این محصول در استفاده با الماس تراشکاری نیز مورد استفاده قرار میگیرند. شما عزیزان می‌توانید برای مشاهده محصولات الماس تراشکاری نیز روی لینک الماس تراشکاری کلیک کنید. مجموعه تدبیر پاسارگاد نوآور با ارائه بهترین قیمت و بالاترین کیفیت، به عنوان بهترین مجموعه برای خرید هلدر تراشکاری معرفی می‌شود. قیمت هلدر تراشکاری در مجموعه تدبیر پاسارگاد نوآور بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. می‌توانید با خیال آسوده این مجموعه را برای خرید آنلاین و حضوری محصولات انتخاب نمایید.

این محصول به عنوان یک نگهدارنده شناخته می‌شود که کاربرد اصلی آن نصب و نگهداری الماس تراشکاری برای استفاده در فعالیت‌های تراشکاری است. استفاده از الماس تراشکاری در فعالیت‌های تراشکاری نیازمند به کارگیری هلدر تراشکاری است.

انواع هلدر با کیفیت مناسب و قیمت‌های اقتصادی و رقابتی در مجموعه تدبیر پاسارگاد نوآور به فروش می‌رسد و شما می‌توانید با کیفیت‌ترین نمونه‌های آن را از این مجموعه خریداری نمایید. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع لوازم تراشکاری و آگاهی از قیمت هلدر تراشکاری این محصول با یکی از شماره‌های مجموعه تدبیر پاسارگاد نوآور تماس حاصل کنید.
تماس با ما: تلفن ۱: ۶۶۷۶۵۹۲۴-۰۲۱ | تلفن ۲: ۶۶۷۶۵۷۰۷-۰۲۱

هلدر تراشکاری tpn

هلدر تراشکاری TPN

ما در تدبیر پاسارگاد نوآور، تامین‌ کننده انواع ابزار تراشکاری مانند انواع هلدر داخل تراش و رو تراش، رزوه‌زنی جداکننده، رزوه‌زنی نوع RF، رزوه‌زنی پنتا، رزوه‌زنی صورتی، رزوه‌زنی زاویه‌دار، رزوه‌زنی چپ و راست خارجی است. تدبیر پاسارگاد نوآور واقع در حسن آباد تهران، یعنی قلب صنعتی ایران است. در عملیات هلدر تراشکاری، ابزار به جای جهتی شعاعی، به صورت محوری به سمت سطح انتهای قطعه کار پیش می‌رود. ابزار باید به منحنی شعاعی رزوه سازگار باشد و بنابراین تیغه منحنی است.

هنگامی که میله ماشین به جهت عقربه‌های ساعت چرخش می‌کند، نسخه راست از ابزار استفاده می‌شود و زمانی که میله ماشین به جهت عقربه‌های ساعت علیه عقربه‌های ساعت چرخش می‌کند، نسخه چپ از ابزار استفاده می‌شود. به منظور اینکه هر دو نگهداشتن و داخل کردن تیغه و دارنده ابزار به رزوه مناسب باشد، هم قطرهای خارجی و هم داخلی رزوه باید در نظر گرفته شوند. قطر اندازه‌گیری شده به سمت بیرون تیغه حداقل قطر ممکنی را که می‌توان ماشینکاری کرد. تعیین می‌کند، و قطر اندازه‌گیری شده به سمت داخل تیغه حداکثر قطر ممکن رزوه را تعیین می‌کند.

کاربرد هلدر تراشکاری

کاربرد هلدر تراشکاری

استفاده از انواع الماس تراشکاری در فعالیت‌های تراشکاری نیازمند تخصص خاصی است و تجهیزات مختلفی برای آسان کردن کار با الماس تراشکاری طراحی و تولید شده‌اند. هلدر تراشکاری یکی از انواع این محصولات است که برای به کارگیری این محصول در فعالیت‌های تراشکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید از انواع هلدر تراشکاری برای کاهش انحراف و ارتعاشات الماس در حین فعالیت‌های تراشکاری استفاده نمایید. این هلدرها‌ معمولاً وظیفه نگهداری و محافظت از الماس تراشکاری را دارند که به دستگاه‌های مختلف تراشکاری متصل می‌شوند. هلدر تراشکاری دارای انواع مختلفی است که در ادامه این مطلب به معرفی مختصر انواع آن می‌پردازیم.

هرکدام از هلدرهای‌ تراشکاری دارای کدهایی هستند که شما بایستی برای کار با این دسته از هلدرها از چگونگی خوانش این دسته از کدها آشنایی کافی را داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی تجزیه کدهای انواع مختلف هلدر بپردازیم.

هلدر

انواع هلدرهای تراشکاری

 • هلدر‌ رو تراش: هلدر رو تراش به نوعی از هلدرهای تراشکاری گفته می‌شود که به صورت موازی با جسم یا قطعه مورد نظر در تراشکاری حرکت می‌کند و قطر سطح مورد نظر را کم می‌کند. حرف یا عدد اول نشان دهنده نوع الماس تراشکاری است. حرف دوم نشان دهنده نوع هلدر روتراش و مشخص کننده شکل ورودی هلدر روتراش است. حرف بعدی نیز نشان دهنده زاویه و حرف چهارم نشان دهنده این است که ورودی هلدر با چه زاویه‌ای بسته شده است. حرف آخر و حرف پنجم نیز نشانگر ورودی و طول هلدر مورد نظر است.
 • هلدر‌ داخل تراش: هلدر داخل تراش یکی دیگر از انواع هولدرهای تراشکاری است که وظیفه اصلی این محصول نگهداری و نصب قطعات دیگر در فعالیت‌های تراشکاری است. کاربرد اصلی هلدر داخل تراش محافظت از انواع الماس تراشکاری در جهت طراحی و شیار دادن به قطعات در فعالیت‌های تراشکاری است. شما می‌توانید از هلدر داخل تراش با اتصال به دستگاه‌های تراشکاری به صورت موازی الماس را روی قطعه مورد نظر خود حرکت بدهید و شکل طرح دلخواه خود را ایجاد کنید.
  تجزیه کد هلدر داخل تراش به این گونه است که حرف یا عدد اولی که آمده است نشان دهنده اندازه هلدر تراشکاری و میزان ورودی و طول آن است. حرف بعدی نشان دهنده ماهیت گیرنده هلدر و حرف آخر نشان دهنده شکل و مدل الماس تراشکاری روی هلدر است.

بهترین هلدر تراشکاری

استفاده از هلدرهای در هنگام پرداختن به فعالیت‌های تراشکاری دارای مزایای بسیار زیادی است که در ادامه این مطلب به صورت مختصر و بررسی برخی از این مزایا می‌پردازیم.

 • اطمینان از دقت و راستی
 • ایجاد سوراخ‌ با سایزهای بزرگ‌تر نسبت به دیگر محصولات مشابه
 • ایجاد سوراخ با اندازه استاندارد
 • ایجاد سوراخ با روکش خوب و ایده آل

جنس هلدر تراشکاری

جنس هلدر تراشکاری

هلدر تراشکاری مانند دیگر لوازم تراشکاری از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تهیه و تولید می‌شود. ماده اصلی تشکیل دهنده هلدرهای تراشکاری فولاد سخت است که به کاربر این اجازه را می‌دهد که از این محصول در محیط‌های کاری سخت به راحتی استفاده کند. به دلیل استفاده از مواد اولیه‌ای با کیفیت در طول پروسه تولید هلدر تراشکاری شما می‌توانید از آن روی قطعات مختلف همچون فلز، چوب و یا سنگ انواع فعالیت‌های تراشکاری را انجام دهید.

برای به کارگیری الماس تراشکاری روی هلدرها از چهار روش استفاده می‌شود که در ادامه این مطلب به صورت مختصر به معرفی روش‌های بسته شدن الماس تراشکاری روی هلدر تراشکاری می‌پردازیم.

 1. روبند
 2. پین
 3. پین و کلمب‌
 4. گیره چکمه‌ای
 5. قیمت هلدر تراشکاری

خرید هلدر تراشکاری

هلدر تراشکاری یکی از تجهیزات حیاتی در فعالیت‌های تراشکاری است که باید از تامین کنندگان و تولید کنندگان معتبر و شناخته شده خریداری شود. عدم خریداری این محصول از تامین کنندگانی که تجربه و تخصص کافی را در زمینه فروش انواع لوازم تراشکاری دارند، می‌تواند باعث تامین انواع بی‌کیفیت این محصول شود که نمی‌توانند کارایی قابل توجهی را در هنگام کار به کاربران ارائه دهند. به همین خاطر مهم است که در هنگام خرید این محصول مطمئن شوید که تامین کننده مورد نظر خود تخصص و تجربه کافی را در زمینه فروش این دسته از تجهیزات دارد. با کیفیت‌ترین نمونه‌های این محصول را تامین و با قیمت‌های اقتصادی و مقرون به صرفه به شما ارائه می‌کند. خرید با آگاهی می‌تواند منجر به انتخاب بهترین قیمت هلدر تراشکاری شود.

محصول پیشنهادی: مته

خرید از تدبیر پاسارگاد نوآور

خرید هلدر از تدبیر پاسارگاد نوآور

مجموعه تدبیر پاسارگاد نوآور به عنوان یک تامین کننده و تولید کننده با تجربه و متخصص انواع لوازم تراشکاری، توانسته است به عنوان مطمئن‌ترین تامین کننده انواع هلدر تراشکاری در بازار ایران شناخته شود. انواع این محصول که در شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور به شما به فروش می‌رسند از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید شده‌اند و در طول پروسه طراحی این دسته از محصولات از به روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده شده است. به همین خاطر است که کیفیت انواع لوازم تراشکاری در مجموعه تدبیر پاسارگاد نوآور تضمین شده است. بنابراین اگر شما هم یکی از افرادی هستید که قصد خرید انواع هلدر تراشکاری را دارید ما به شما خرید این دسته از محصولات را از مجموعه تدبیر پاسارگاد نوآور پیشنهاد می‌کنیم.

قیمت هلدر تراشکاری

هلدر تراشکاری دارای انواع مختلفی است و نمونه‌های مختلف آن دارای قیمت‌های متنوعی هستند. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که تمامی هلدرهایی که در مجموعه تدریج پاسارگاد نوآور به شما ارائه می‌شوند از کیفیت کافی برخوردار هستند. با قیمت هلدر تراشکاری عمده و اقتصادی به شما ارائه می‌شوند تا شما کوچک‌ترین نگرانی از نظر خرید محصولات با کیفیت با قیمت‌های مناسب نداشته باشید. لازم به ذکر است که شما عزیزان می‌توانید از طریق تماس با یکی از شماره‌های مجموعه تدبیر پاسارگاد نوآور از قیمت هلدر تراشکاری روز این محصول آگاهی پیدا کنید.

راهنمای خرید هلدر تراشکاری

از آنجایی که هلدر تراشکاری به عنوان یکی از تجهیزات حیاتی در فعالیت‌های تراشکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. مهم است که شما در هنگام خرید آن تخصص و تجربه کافی را داشته باشید. به همین خاطر مجموعه تدبیر پاسارگاد نوآور اقدام به جمع آوری راهنمای خرید این دسته از محصولات کرده است. در هنگام خرید انواع این محصولات از فروشنده‌های متنوع حتماً مواردی را که در راهنمای خرید محصولات تراشکاری آمده است را بررسی کنید. تا بتوانید دقیقاً محصولی را خریداری نمایید که تمام نیازهای شما را در زمینه فعالیت‌های تراشکاری برطرف می‌کند.

راهنمای خرید هلدر تراشکاری

1. بررسی مواد اولیه و شیوه تولید

از آنجایی که فعالیت‌های تراشکاری به عنوان فعالیت‌های حساس و حیاتی شناخته می‌شوند. مهم است که محصولی که قرار است در این دسته از فعالیت‌ها به کار گرفته شود حتماً از کیفیت کافی برخوردار باشد. کیفیت این دسته از محصولات با مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تضمین می‌شود. بنابراین شما باید در هنگام خرید این دسته از تجهیزات حتماً توجه کنید که محصول مورد نظر شما از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت طراحی و تولید شده باشد. و در طول پروسه تولید آن از تکنولوژی‌های روز دنیا و روش‌های مدرن استفاده شده است. عدم خرید محصولاتی که از مواد اولیه با کیفیت تولید شده‌اند می‌تواند کارایی را در هنگام فعالیت‌های تراشکاری تا حد قابل توجهی کاهش دهد.

بررسی استارانداردها و گواهینامه‌های کیفی هلدر

2. بررسی استارانداردها و گواهینامه‌های کیفی

از آنجایی که انواع هلدر تراشکاری به عنوان یکی از تجهیزات حیاتی در فعالیت‌های تراشکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. است که انواع این محصول طبق استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید شده باشند. پس از تولید نیز انواع گواهینامه‌های کیفی را دریافت کرده باشند. بنابراین شما بایستی به عنوان خریدار این دسته از تجهیزات حتماً در هنگام خرید این محصولات را از نظر دارا بودن گواهینامه‌های کیفی بررسی نمایید. عدم خرید محصولاتی که گواهینامه‌های کیفی مورد نظر را دارا نیستند می‌تواند باعث ایجاد مشکل و خطرسازی در هنگام پرداختن به فعالیت‌های تراشکاری شود.

مقایسه هلدرها از نظر قیمت و کیفیت

3. مقایسه هلدرها از نظر قیمت و کیفیت

همانطور که گفتیم انواع هلدر تراشکاری محصولی است که در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شود و در بازار ایران عرضه می‌شود. به همین خاطر است که تنوع این محصول در بازار بسیار زیاد است. شما بایستی در هنگام خرید حتماً محصول مورد نظر را با دیگر محصولات مشابه در بازار از نظر قیمت و کیفیت مقایسه نمایید. تا بتوانید مناسب‌ترین محصول را انتخاب کنید. بنابراین حتماً در هنگام خرید انواع هلدر تراشکاری محصول مورد نظر خود را از چند نظر بررسی کنید. تا بتوانید دقیقاً محصولی را انتخاب نمایید که نیازهای شما را در هنگام پرداختن به فعالیت‌های تراشکاری برطرف می‌کند.

بررسی فنی هلدر تراشکاری

هلدر تراشکاری به طور معمول برای انجام انواع کاربردها از جمله شکل‌دهی، مشخصه‌سازی، تراشکاری، جداکردن قطعات و رزوه‌زنی مناسب است. سیستم منحصربه‌فرد هلدر تراشکاری تدبیر پاسارگاد نواور برترین پایداری و ایمنی را به همراه بهره‌وری و عملکرد بالا فراهم می‌آورد. کاربردها شامل تراشیدن قطعات با قطرهای مختلف، پروفیل‌ها و رزوه‌های پیچیده می‌شود. که نیاز به چندین ابزار استاندارد و ویژه را با یک ابزار هلدر تراشکاری تعویض می‌کند. صرفه‌جویی‌های بیشتر نیز از طریق کاهش تعداد تعویض ابزار و کاهش موجودی ابزار امکان‌پذیر است.