وبلاگ

پخش دستکش ایمنی

پخش دستکش ایمنی

اول ایمنی، بعد کار. این جمله ای است که بر روی دیوار بیشتر محیط های صنعتی نوشته شده است. فراگیری این جمله از اهمیت موضوع ایمنی ناشی می شود. در بین اعضای بدن سر و دست بیشتر مراقبت را می طلبند. سر به این دلیل که زندگیا نسان به آن بستگی دارد. دست ها هم از آن جهت که بیشترین احتمال آسیب دیدن را دارد باید مورد توجه باشد. از طرف دیگر امکان دارد که حادثه‌ای در محیط کار برای دست‌ها رخ می دهد. که قابل جبران و بازگشت نباشد. همچنین در کارگاه‌های صنعتی که دارای دستگا‌ه‌های فرز و مته هستند و غیره استفاده از دستکش ایمنی بسیار مهم استا ز این رو لزوم استفاده از این محصول مشخص می شود. پخش دستکش ایمنی برای خرید این محصول بسیار مفید است. در این نوشتار قصد داریم به موضوع پخش دستکش ایمنی بپردازیم و انواع دستکش ایمنی را نیز بررسی کنیم.

محصول پیشنهادی ویژه: دستکش برزنتی

پخش دستکش

کاربرد پخش دستکش ایمنی:

قبل از شروع هر کاری ابتدا باید به مباحث ایمنی توجه کرد. چرا که سلامت انسان از هر چیزی مهم تر است. ازاین رو استفاده از وسایل و تجهیزات ایمنی کاری بسیار مهم بوده. و برای حفظ سلامت انسان اولویت بالایی دارد و حتی ضروری است. یکی از قسمت‌های بدن که در معرض صدمه‌هایی مانند سوختگی، قطع عضو و صدمه با مواد شیمیایی قرار دارد، دست است. دست بیشترین نقش را درانجام کار ها ایفا می کند. از این جهت هم بیشترین احتمال آسیبی دیدگی را به نسبت سایز اعضا بدن دارد. و از طرف دیگر به علت اهمیت این عضو از بدن انسان محافظت از آن بسیار با اهمیت می باشد. به همین جهت استفاده از دستکش ایمنی حین کار بسیار اهمیت دارد. این جا است که اهمیت پخش دستکش ایمنی مشخص می شود. استفاده از دستکش ایمنی در کارگاه‌ های صنعتی و ساختمانی بسیار مهم و ضروری است.

در خرید دستکش ایمنی باید بسیار دقت به خرج داد. این کالای ایمنی در صورتی که مناسب کاربری شما نباشد می تواند حتی آسیب زننده باشد. ازاین جهت وبرای خرید از پخش دستکش ایمنی توصیه می کنیم که. دقت کنید جنس دستکش به شکلی باشد که باعث تعریق یا بروز حساسیت نشود. تعریق دست علاوه بر این که باعث حساسیت های پوستی می شود. می توان باعث بروز حوادث نیز شود که بعضا غیر قابل جبران است. کابرد دستکش ایمنی در کارها و مصارف مختلف خانگی تا صنعتی می باشد. پخش دستکش ایمنی بسته به نیاز شما انجام می شود.

پخش ایمنی

استاندارد کلی در پخش دستکش ایمنی:

در پخش دستکش ایمنی موضوع استاندارد ها اهمیت زیادی دارد. از این رو در هنگام خرید حتما باید به آن دقت کرد و دستکش ها را از این لحاظ بررسی کرد. لازم به ذکر است که این استاندارد برای تمامی دستکش های ایمنی به کار می رود. استاندارد دستکش های ایمنی به صورت یک دفترچه است. در ادامه مبحث پخش دستکش ایمنی به بیان این استاندارد ها خواهیم پرداخت. استاندارد دستکش های ایمنی به طور کلی شامل موارد زیر می شود. مورد اول این است که دستکش ایمنی می بایست تا حد بالایی ایمنی دست را فراهم کند. همچنین این دستکش ها باید انگشتان را پوشش دهد. استاندارد دیگر که در ساخت دستکش ایمنی مورد توجه باید قرار گیرد. مواد به کار رفته در آن است که در پخش دستکش ایمنی نیز مورد توجه ما قرار دارد. طبق این استاندارد مواد دستکش باید دارای PH بین ۳.۵ تا ۹.۵ باشند.

نکته دیگر این است ابعاد دستکش باید متناسب با اندازه های مدنظر استاندارد طراحی و تولید شود. همچنین که سطح داخلی دستکش نباید باعث ایجاد ساییدگی شود. از لحاظ کارایی نیز استاندارد هایی برای دستکش تدوین شده است. لذا ابعاد و دیگر نکات دستکش ایمنی نباید بعد از شست و شو تغییری کند. بر اساس استاندارد دستکش ایمنی طول دستکش ایمنی از نوک انگشت میانی تا انتهای مچ در نظر گرفته می شود. استاندارد EN۴۲۰ برای سایزهای مختلف، اندازه ای معین را تعیین کرده است. در هنگام خرید دستکش ایمنی توصیه می شود به این استاندارد ها توجه کافی کنید.

معرفی محصول: دستکش حوله ای

دستکش حوله ای

راهکار های انتخاب دستکش ایمنی:

همانطور که گفتیم انتخاب دستکش ایمنی مناسب در کارایی آن بسیار تاثیر دارد. این موضوع دو جنبه دارد. اول این که دستکش ایمنی را با توجه و متناسب با نیاز خود بخرید. و جنبه دوم این است که دستکش ایمنی با کیفیت مناسب و استاندارد خریداری کنید. در پخش دستکش ایمنی این دو نکته ای که بیان شد بسیار حائض اهمیت می باشد. از آن جایی که دستکش‌های کار و ایمنی عموماً برای خطرات خاص و کابرد های ویژه ای طراحی می‌شوند. لذا دستکش ایمنی با سبک‌ های خاصی برای کاربردها و صنایع خاص مناسب ‌تر هستند. به همین دلیل پوشیدن دستکش های ایمنی صنعتی مناسب می تواند به جلوگیری از آسیب های کوتاه مدت مفید باشد. دستکش ایمنی که مناسب شما نیست نه تنها ایمنی شما را تامین نمی کند بلکه می تواند خود باعث بروز حادثه شود. اما دستکش استاندارد و مناسب شما معکوس این عمل می کند.

یعنی در کنار آسیب های کوتاه مدت از آسیب طولانی مدت محل کار نیز جلوگیری می کند. آسیب های محیط  کار بسیار گوناگون هستند و طیف وسیعی را شامل می شوند.  از جمله این آسیب ها می توان به بریدگی، سوراخ شدن، سوختگی شیمیایی، سوختگی حرارتی، سرمازدگی، خطر ساییدگی و … اشاره کرد. انواع مختلفی از دستکش ها وجود دارد که از مواد مختلفی ساخته می شوند. دستکش های ایمنی برای یک نوع آسیب طراحی شده اند. این به این معنا نیست برای آسیب های دیگر بلا استفاده هستند. پخش دستکش ایمنی می تواند دستکش مناسب شما را ارائه دهد.

فروش انواع محصولات ایمنی

مقاومت دستکش ایمنی:

در پخش دستکش ایمنی به موضوع مقاومت دستکش بسیار اهمیت داده می شود. این موضوع به حدی است که دستکش هایی موسوم به دستکش های مقاوم تولید شده اند. دستکش های مقاوم نوع دیگر دستکش های ایمنی هستند که در محیط های کار و برای حفاظت از آن استفاده می شود. این نوع دستکش برای ضربه هایی که بسیار شدید هستند استفاده می شود. این دستکش ها زخامتی مانند سایر دستکش ها دارند و دلیل مقاومت آن ها افزایش لایه های آن نیست. بلکه استفاده از فناوری های مختلف باعث شده است تا نواحی ضعیف تر دست را تقویت کند. این موضوع باعث شده ایمنی افراد با استفاده از این دستکش ها افزایش یابد. این موضوع یعنی استفاده از فناوری های نوین بسیار برای پخش دستکش ایمنی اهمیت دارد. چرا که بالا بردن مقاومت مانع آزادی حرکت دست شما نمی شود. استفاده از این دستکش شما را خسته نمی کند.

دستکش های ایمنی با استفاده از مواد گوناگونی ساخته می شوند. مواد دستکش شامل مش فلزی، کتان، چرم، لاستیک بوتیل، نئوپرن، نیتریل و لاستیک لاتکس و … است. در پخش دستکش ایمنی این که کدام دستکش بهتر است کاملا به کابرد شما بستگی دارد. به عنوان مثال، کارمندی که در یک آزمایشگاه شیمیایی کار می کند نیاز یه دستکش خاص خود است. همچنین کارگری که در معرض بریدگی ها و ساییدگی های احتمالی در محل ساخت و ساز است هم همینطور.  بنابراین، بهتر است با توجه کار خود و خطراتی که ممکن است با آن مواجه شوید دستکش انتخاب کنید.

محصولات تدبیر پاسارگاد نواور

دستکش عایق برق:

در ادامه مقاله به معرفی چند نوع دستکش که در پخش دست دستکش ایمنی زیاد است می پردازیم. اولین نوع از دستکش ایمنی که معرفی خوهیم کرد، دستکش عایق برق است.  این نوع از دستکش ایمنی قابلیت مقاومت در برابر ولتاژ های گوناگون را بسته به نوع دستکش دارد. کاربرد این دستکش برای اموری است که کاربر با جریان برق و الکتریسیته سرو کار کارد. افرادی مانند تکنسین های برق و متخصصین طراحی و پیاده سازی دکل. همان طور که قبلا هم گفتیم توجه به جنس دستکش در پخش دستکش ایمنی بسیاراهمیت دارد. ازاین رو باید گفت این دستکش ها از جنس لاتکس تولید می شوند.  لذا با توجه به خاصیت لاتکس می توانند از بروز شوک الکتریکی جلوگیری کنند. این دستکش براساس مقاومت خود در برابر الکتریسیته به کلاس کلی تقسیم می شود. تقسیم بندی این محصول در پخش دستکش ایمنی براساس جنسی که کاربر با آن سروکار دارد.

این مدل دستکش ها برای محافظت در برابر شوک های الکتریکی ناشی از وسایل الکتریکی فشار قوی کاربرد دارند. ازجمله جمله این وسایل می توان به انواع سیم، کابل و یا تجهیزات برقی اشاره کرد. این دستکش به گونه ای تولید شده است که برای کار با مواد شیمیایی، اسیدها، مواد قلیایی مناسب است. دستکش کار شیمیایی اغلب از موادی مثل نیتریل، لاتکس، لاستیک، مواد پلیمری تولید می شود. همچنین مواد بوتیل، ویتون، نئوپرن، نیتریل و … نیز در تولید این دستکش کابرد دارد. دستکش عایق برق کابرد بسیاری دارد. برای همین استفاده از آن محیط های کار اجباری است.

دستکش ایمنی

دستکش ایمنی زنجيری:

نوع دیگر دستکش ایمنی که در پخش دستکش ایمنی وجود دارد، دستکش ایمنی زنجیری است. این دستکش به دلیل ساختار ویژه خود مقاومت بالایی در مقابل عوامل مکانیکی دارد. از این دستکش در محیط هایی که دست با ضربه احتمال آسیب دیدن دارد استفاده می شود. این دستکش با مقاومت مكانيكی بسيار قوی برای قصابی، سلاخی، كار در كشتارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه براین موارد همچنین برای كار با خطرات مكانيكي و فيزيكی سنگين تولید می شود و از آن استفاده می شود. در تهیه این دستكش ها بهتر است  دقت کنید که دارای استاندارد CE باشد. البته بحث استاندارد در پخش دستکش ایمنی بسیار ضروری است و در مورد انواع دستکش مصداق دارد. در پخش دستکش ایمنی دستکش ایمنی زنجيری در سايزهای متوسط و بزرگ و طول ساق های متفاوت عرضه می گردد. بعد از معرفی دستکش زنجیری به معرفی دستکش نيتريلی صنعتی آزمايشگاهی خواهیم پرداخت.

ازآنجا که موای که در ساخت دستکش به کار رفته در پخش دستکش ایمنی اهمیت بالایی دارد. از معرفی مواد تشکیل دهنده دستکش نيتريلی صنعتی آزمايشگاهی شروع می کنیم. این دستکش ایمنی از ترکيب 100% اکرونيتريل بوتاداين با قطر 0/55 ميليمتر و طول 38 سانتی متر تولید شده است. این دستکش با پایداری مکانيکی خوبی که از خود نشان می دهد در برابر سايش و سوراخ شدن مناسب است. از ویژگی های این دستکش همچنین پایداری شيميايی بسيار خوبی نیز دارد. از این رو در مقابل پاک کننده ها، مشتقات نفت و حلال های صنعتی و نفوذ ناپذير می باشد.

فروش دستکش ایمنی

موارد استفاده از دستکش ایمنی:

با توضیحاتی که داده شد با دستکش ایمنی به طور کامل آشنا شدیم. موارد مهم در پخش دستکش ایمنی را نیز بر شمردیم. در بخش آخر مقاله قصد داریم به کاربرد این نوع از دستکش ها بپردازیم. در این باره باید بگوییم صنایعی وجود دارد که محال است خطرات سایشی و سوراخ شدن در آنها وجود نداشته باشد. در بسیاری از صنایع دیگر که نیاز به محافظت در برابر این خطرات محیط کار دارند. دستکش های ایمنی بسیار متنوع هستند و طیف وسیعی را دربر می گیرد. این دستکش های کار از باریک ترین دستکش های یک بار مصرف وجود دارد. تا سنگین ترین دستکش های مقاوم در برابر برش کار می کند. با این تعاریف مهم نیست که در کدام صنعت فعالیت می کنید. چرا که حتما از دستکش ایمنی استفاده خواهید کرد. برای همین پخش دستکش ایمنی بسیار با مشاغل صنعتی و مشاغل از این دست مرتبط است.

در خصوص کاربرد دستکش ایمنی می توان به خطرات گرما جوشکاری اشاره کرد. همچنین میادین نفتی و صنایع گاز طبیعی تنها برخی از نمونه کارهایی هستند. همچنین استفاده از این دستکش در محیط های کاری که در آنها خطرات جدی گرما وجود دارد. دستکش های کاری که به طور خاص برای محافظت از دست کارگران در برابر این خطرات ساخته شده اند. در پخش دستکش ایمنی به صورت گسترده به فروش می رسد. برخی از مواد مقاوم در برابر حرارت که این نوع دستکش کار از آن ها ساخته شده. دستکش کار برش نیز در پخش دستکش ایمنی وجود دارد.

خرید

جمع بندی:

دستکش کار برش ها، سوراخ ها و خطرات سایش هر زمان مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. خطر سوختگی شیمیایی یا جراحات دیگر وجود دارد. با استفاده از خطرات زیستی، تنها یک لمس برای شروع یک واکنش زنجیره ای است. در آن عفونت ها مانند آتش گسترش می یابد و بسط پیدا می کند. در این نوشتار به پخش دستکش ایمنی پرداختیم امیدواریم که این مطالب برایتان مفید بوده باشد. ما در تدبیر پاسارگاد نوآور در زمینه فروش انواع تجهیزات ایمنی فعالیت داریم. یکی از محبوب ترین محصولات و همچنین پر فروش ترین ان ها نیز، محصولات صداگیر گوش هستند. برای مشاهده این محصول میتوانید به صفحه صداگیر مراجعه کنید.

اما برای خرید انواع محصولات ایمنی میتوانید از بخش تماس با تدبیر پاسارگاد نوآور این کار را انجام دهید. ما تمامی محصولاتمان را با ضمانت اصالت کالا و قیمت عمده عرضه میکنیم. همچنین تمامی محصولات ما قابلیت ارسال به سراسر کشور را دارند. ما در زمینه فروش عمده محصولاتمان نیز فعالیت داریم. این فعالیت ما انحصاری برای شرکت های بزرگ با فاکتور رسمی از سمت شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور است. قیمت های وبسایت تدبیر پاسارگاد نوآور به اندازه ای خوب است که به راحتی میتوانید آن را با وبسایت بزرگی مثل آمازون مقایسه کنید.

فروش دستکش

شماره تماس ها:

تلفن ۱: ۶۶۷۶۵۷۰۷-۰۲۱

تلفن ۲: ۶۶۷۶۵۹۲۴-۰۲۱

اینستاگرام: tadbirpasaegad.n.co@

به این صفحه امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.