وبلاگ

خرید ابزار تراشکاری و فرزکاری با قیمت عمده

خرید ابزار تراشکاری و فرزکاری با قیمت عمده

تراشکاری و فرزکاری از فرایندهای صنعتی برای طراحی و تولید قطعات مختلف هستند. در طول این فرایندها، مواد اولیه این داده می‌شوند تا آن مواد اولیه به شکل دلخواه برسند. در طول فرایندهای تراشکاری و فرزکاری از ابزار تراشکاری و فرزکاری مختلف استفاده می‌شود. هر کدام از این ابزار دارای طراحی و کاربردهای خاص خودشان هستند. پس در مراحل مختلفی از فرایندهای تراشکاری و فرزکاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. شناخت یک فروشگاه اینترنتی ابزار تراشکاری برای خریداری و تامین این دسته از محصولات بسیار حائز اهمیت است. ما امروز لوازم تراشکاری و فرزکاری آشنا کنیم. اگر شما هم یکی از افرادی هستید که در صنایع تراشکاری مشغول به فعالیت هستید، مطالعه این مطلب برای شما مفید واقع خواهد شد.

جالب است بدانید که مجموعه تدبیر بازار نوآور به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه اینترنتی ابزار تراشکاری و فرزکاری شناخته می‌شود. طیف وسیعی از این ابزار در مجموعه ما با قیمت‌های اقتصادی و کیفیت مطلوب به فروش می‌رسند. شما می‌توانید انواع محصولات این مجموعه را به صورت آنلاین و یا حضوری خریداری کنید. برای ثبت سفارش ابزار تراشکاری و فرزکاری می‌توانید به صفحات مربوطه در سایت رسمی مجموعه تدبیر پاسارگاد نوآور مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با یکی از شماره‌های این مجموعه تماس حاصل کنید. لازم به ذکر است که تدبیر پاسارگاد نوآور اقدام به فروش حضوری محصولات نیز کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات و قیمت ابزار تراشکاری و فرزکاری با یکی از شماره‌های این مجموعه تماس حاصل کنید.

تماس با ما

تلفن 1: ۶۶۷۶۵۹۲۴-۰۲۱
تلفن 2: ۶۶۷۶۵۷۰۷-۰۲۱

پست الکترونیکی: tadbir.pasargad@gmail.com

اینستاگرام: tadbirpasaegad.n.co@

 

فکس:
021-66766351

آدرس ما : تهران- خیابان امام خمینی- نرسیده به میدان حسن آباد- روبروی بیمارستان سینا- پاساژ رشید ۳- طبقه دوم- پلاک۱

تراشکاری 

تراشکاری یکی از روش‌های ساخت قطعات مختلف است. در طول فرایند تراشکاری از ابزارهای تراشکاری استفاده می‌شود که بتوانند به کاربران برای ایجاد شکل و پیچیدگی‌های مختلف کمک کنند. تراشکاری شامل بخش‌هایی از مواد اولیه مختلف می‌شود تا انواع الگوها و طرح‌های مختلف در آن ماده ایجاد شوند. در طول فرایندهای تراشکاری به طور معمول از دستگاه‌های مختلف که در دو نوع دستی و یا ماشینی هستند استفاده می‌شود. تراشکاری به عنوان یکی از فرایندهای صنعتی شناخته می‌شود که در آن قطعات مختلف طراحی و تولید می‌شوند.
توجه داشته باشید که پرداختن به فعالیت‌های تراشکاری نیاز به مهارت و دقت قابل توجهی دارد. کاربران بایستی با انواع ابزار تراشکاری آشنایی داشته باشند تا بتوانند به صورت اصولی از آن در هنگام کار با مواد اولیه مختلف استفاده کنند. برخی از مواد اولیه‌ای که در فرایندهای تراشکاری مورد استفاده قرار می‌گیرند، شامل فلزات، شیشه‌ها، انواع چوب و موارد این چنینی می‌شوند‌.

فرزکاری

فرزکاری یکی دیگر از روش‌های ساخت قطعات مختلف است که در آن از انواع ابزار تراشکاری و فرزکاری استفاده می‌شود. در طول این فرایندها، سوراخ کاری ایجاد می‌شود و شکل‌ها و پیچیدگی‌های مختلفی روی مواد مختلف ایجاد می‌شوند. برخی از موادی که در طول پروسه فرزکاری مورد استفاده قرار می‌گیرند، شامل فلزات، چوب، پلاستیک و یا مواد مرکب می‌شوند.
به طور کلی می‌توان گفت که فرایند فرزکاری شامل حذف مواد اضافی و تغییر شکل قطعه با استفاده از ابزار مختلف است. در طول فرایند فرزکاری، با سرعت بالا قطعات اضافی از روی مواد اولیه حذف می‌شوند. این ابزارها شامل انواع تیغه‌ها و یا دندانه‌هایی می‌شوند که دارای سطوح برنده هستند. لازم به ذکر است که فرزکاری به عنوان یکی از فرایندهای تولید پیچیده شناخته می‌شود. به همین خاطر است که در صنایع حساس و مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد و کاربردهای خاص خودش را دارد. در ادامه بیشتر به معرفی برخی از صنایع می‌پردازیم که از فرزکاری استفاده می‌کنند.

در صنایع ماشین سازی با استفاده از ابزار تراشکاری و فرزکاری، قطعات ماشینی مختلف همچون دریچه‌ها و یا دیسک‌ها طراحی و تولید می‌شوند. همچنین در صنایع ساخت و ساز از فرایند فرزکاری استفاده می‌شود تا درب‌ها و یا پنجره‌ها طراحی شوند. در صنایع هوافضا در جهت تولید قطعات الکترونیکی مانند بردهای مدار چاپی، ابزار تراشکاری و فرزکاری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ممکن است مطالعه این مطلب نیز برای شما مفید واقع شود: خرید کفتراش به قیمت عمده در تهران

تراشکاری  فرزکاری

ابزار تراشکاری و فرزکاری

ابزار تراشکاری و فرزکاری شامل ابزاری می‌شوند که برای حذف مواد اضافی از قطعات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ابزارها معمولاً به صورت دستی و یا ماشینی طراحی و تولید می‌شوند. انواع ابزار تراشکاری و فرزکاری دارای کاربردهای خاص خودشان هستند. بنابراین در موقعیت‌های مختلف تراشکاری و فرزکاری کاربرد دارند. در ادامه به معرفی برخی از مهم‌ترین کاربردهای ابزار تراشکاری و فرزکاری می‌پردازیم.

 1. تراش: در مراحل تراش، از ابزاری استفاده می‌شود که به کاربر در جهت حذف مواد اضافی کمک کنند. ابزار تراشکاری و فرزکاری که امکان تراش را به کاربر ارائه می‌دهند، معمول روی ماشین‌های تراش قرار می‌گیرند و با چرخش قطعه، مواد اضافه را از روی قطعه حذف می‌کنند.
 2. پرداخت: فرایندهای تراشکاری دارای یک مرحله به نام پرداخت هستند. مرحله است که انواع مواد اضافی با استفاده از یک تیغه برش حذف می‌شود. تیغه‌ها به طور معمول متحرک هستند و از طریق مسیر مشخصی روی قطعه‌ها حرکت می‌کنند.
 3. برشکاری: انواع ابزار تراشکاری و فرزکاری در مراحل برشکاری نیز کاربرد دارند. در مرحله برشکاری، قطعات و مواد اولیه به شکل دلخواه و با استفاده از تیغه‌ها، برش داده می‌شوند. تیغه برش در حالت چرخش قرار می‌گیرند و روی قطعه و ماده اولیه فشار داده می‌شوند تا قطعات اضافی حذف شوند ‌

انواع ابزار تراشکاری و فرزکاری

ابزار تراشکاری و فرزکاری در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شود. چرا که نیازها و مصارف متنوعی در صنایع و فرایندهای تولیدی وجود دارد. یک فروشگاه اینترنتی ابزار تراشکاری بایستی قادر باشد تا بتواند طیف وسیعی از انواع ابزار تراشکاری و فرزکاری را به مشتریان ارائه کند. توجه داشته باشید که این ابزار با توجه به نوع مواد قابل تراش، اندازه و ابعاد قطعات، دقت مورد نیاز، سرعت و توان و عوامل این چنینی دارای شکل‌ها و تنوع بسیار زیادی هستند. در ادامه بیشتر به معرفی برخی از دلایل تولید ابزار تراشکاری و فرزکاری در انواع مختلف می‌پردازیم.

مواد قابل تراش

مواد اولیه مختلفی در طول فرایندهای تراشکاری و فرزکاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی از این مواد اولیه شامل فلزات، پلاستیک و یا نمونه‌های مختلفی از چوب می‌شوند. هر ماده ممکن است دارای ویژگی‌ها و خواص منحصر به فرد خودش باشد. به همین خاطر است که نیاز کاربران با یکدیگر متفاوت است. به طور مثال برای فرایندهای تراشکاری و فرزکاری با مواد فلزی به ابزار مستحکم و مقاوم‌تر احتیاج داریم. در هنگام کار با چنین مواد اولیه‌ای، ابزار ما بایستی در برابر حرارت و فشار از مقاومت قابل توجهی برخوردار باشد. در مقابل در هنگام کار با چوب، نیازمند ابزاری هستیم که دارای دندانه‌های تیز و مناسب برش انواع چوب باشند.

اندازه و ابعاد قطعات

قطعات مورد تراش با اندازه و ابعاد مختلفی وجود دارند. برای هر کدام از این اندازه و ابعاد نیاز به ابزار تراشکاری و فرزکاری با اندازه منحصر به فرد داریم. بدیهی است که برای کار با قطعات کوچکتر نیاز به ابزار دقیق‌تر داریم. در مقابل در هنگام کار با مواد اولیه بزرگتر، نیاز به ابزاری داریم که از مقاومت و قدرت بیشتری برخوردار باشند.

سرعت و توان مورد نیاز

در برخی از فرایندهای تراشکاری و فرزکاری، میزان سرعت و توان مورد نیاز با یکدیگر متفاوت است. در برخی از فرایندهای تراشکاری نیاز به سرعت بیشتری داریم. اما در برخی دیگر همچون صنایع سنگین و خودروسازی، بیشتر نیاز به توان بالای ابزار احساس می‌شود. به همین خاطر است که ابزار تراشکاری با توجه به سرعت و توان مورد نیاز با یکدیگر متفاوت هستند و در انواع مختلفی طراحی می‌شوند. هر فرایند تولیدی ممکن است نیازمندهای خاصی را در تراشکاری و فلزکاری ایجاد کند. بنابراین نیاز کاربران از ابزار تراشکاری و فرزکاری می‌تواند باعث شود تا مجموعه‌های تولید کننده مجبور به طراحی نمونه‌های مختلفی از این ابزار شوند.

انواع ابزار فرزکاری و تراشکاری

اصول خرید ابزار تراشکاری و فرزکاری مناسب

خرید ابزار تراشکاری و فرزکاری بایستی بر اساس اصول و  از معتبرترین فروشگاه اینترنتی ابزار تراشکاری صورت بگیرد. چرا که خرید این ابزار بر اساس اصول دارای اهمیت بسیار بالایی است و کیفیت و عملکرد ابزار را مشخص می‌کند. توجه داشته باشید که شرایط و نیازهای شما در کنار بودجه مورد نظرتان می‌تواند تا حد قابل توجهی تعیین کننده محصول نهایی باشد. می‌توانی با رعایت اصول و مطالعه دقیق در زمینه انواع ابزار تراشکاری و فرزکاری، مناسب‌ترین نمونه آن را خریداری کنید. در ادامه برخی از اصول خرید ابزار تراشکاری مناسب آمده است.

۱. تعیین نیازها و مصارف

دانستیم که ابزار تراشکاری و فرزکاری دارای نمونه‌های مختلفی هستند و کاربردهای خاص خودشان را دارند.‌ به همین خاطر است که افراد بایستی بر اساس نیازها و مصارف خود اقدام به انتخاب محصول مناسب کنند. در ابتدا بایستی مشخص کنید که ابزار را به چه منظوری مدد چه شرایطی استفاده خواهید کرد. این می‌تواند شامل نوع موادی که قرار است استفاده کنید و یا اندازه و ابعاد قطعات مورد نظر شما باشد.

۲. کیفیت ساخت و مواد مورد استفاده

بررسی کیفیت ساخت و مواد مورد استفاده در ساخت ابزار تراشکاری و فرزکاری بسیار مهم است. سعی کنید که این محصولات را از برندها و تولید کنندگان معتبر و با تجربه کافی خریداری می‌کنید. این دسته از مجموعه‌ها همواره از با کیفیت‌ترین مواد اولیه و تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌کنند. این امر می‌تواند تضمین کننده عمر مفید و عملکرد مناسب ابزار تراشکاری و فرزکاری باشد.

۳. نوع و اندازه ابزار

نوع و اندازه ابزار مورد نظر شما بایستی با نیازها و مصارفتان هماهنگی کافی داشته باشد. انتخاب نوع صحیحی از ابزار برای استفاده در دستگاه تراشکاری بسیار حائز اهمیت است.

۴. بررسی و مقایسه قیمت

بایستی برای انتخاب مناسب‌ترین نمونه ابزار تراشکاری و فرزکاری، حتماً توجه کنید که توازنی بین قیمت و کیفیت برقرار شده باشد.‌ بدی است که محصولات با کیفیت‌تر دارای هزینه‌های بیشتری هستند.‌ اما توجه کنید که می‌توانید از این ابزار برای مدت زمان طولانی استفاده کنید. حتماً در هنگام خرید ابزار تراشکاری و فرزکاری از فروشگاه اینترنتی ابزار تراشکاری، به دقت کیفیت و قیمت را مقایسه کنید و تصمیمی را اتخاذ کنید که بهترین گزینه برای شما باشد.

۵. دریافت مشاوره تخصصی

در صورت نیاز می‌توانید با متخصصین و یا مهندسان صنعتی در زمینه تراشکاری و فرزکاری مشورت کنید. این دسته از افراد می‌توانند شما را راهنمایی کنند و نکات بسیار مهمی را در خصوص انتخاب ابزار مناسب به شما ارائه دهند.

در بلاگ تدبیر پاسارگاد نوآور بخوانید: راهنمای خرید انواع لوازم تراشکاری

ابزار فرزکاری و تراشکاری

ابزار تراشکاری و فرزکاری در تدبیر پاسارگاد نوآور

مجموعه تدبیر پاسارگاد نوآور به عنوان یک فروشگاه اینترنتی ابزار تراشکاری و فرزکاری در بازار ایران شناخته می‌شود. این مجموعه طیف وسیعی از ابزار تراشکاری و فرست کاری را با قیمت‌های اقتصادی و مقرون به صرفه به بازار ایران ارائه می‌کند. شما می‌توانید نمونه‌های مختلفی از محصولات مربوط به حوزه تراشکاری و فرزکاری را با کیفیت مطبوع و از طریق راه‌های مختلف از این مجموعه خریداری کنید. تدبیر پاسارگاد نوآور به عنوان یک گزینه قابل اطمینان برای خرید دستگاه تراشکاری شناخته می‌شود. قیمت ابزار تراشکاری در مجموعه تدبیر پاسارگاد نوآور بسیار اقتصادی است. بنابراین می‌توانید با خیال آسوده انواع محصولات مورد نظر خود را از این مجموعه خریداری کنید.

قیمت ابزار تراشکاری و فرزکاری

قیمت ابزار تراشکاری و فرزکاری می‌تواند به عوامل متعددی بستگی داشته باشد. به همین خاطر است که این دسته از محصولات در فروشگاه‌های مختلف دارای قیمت‌های مختلفی هستند. به طور مثال نوع و کیفیت ابزار تراشکاری و فرزکاری بر قیمت این دسته از محصولات بسیار تاثیرگذار است. ابزاری که از مواد با کیفیت و پایدارتر ساخته می‌شوند، معمولاً دارای قیمت‌های بالاتری هستند. همچنین اندازه و ابعاد این دسته از محصولات می‌تواند در مشخص شدن قیمت این دسته از محصولات تاثیرگذار باشد. لازم به ذکر است که برند و شرکت تولید کننده ابزار نیز می‌تواند تعیین کننده قیمت این دسته از محصولات باشند. معمولاً محصولات برندهای معروف و معتبرتر قیمت‌های بالاتری دارند. همچنین بایستی بدانید که پیچیدگی‌ها و ویژگی‌های خاص در محصولات می‌تواند قیمت آن را بالاتر ببرد.‌ مطمئناً ابزاری که با تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر طراحی و تولید می‌شوند، دارای قیمت‌های بیشتری نیز هستند.

توجه داشته باشید که فروشگاه اینترنتی ابزار تراشکاری که برای خرید این دسته از محصولات انتخاب می‌کنید، می‌تواند تا حد قابل توجهی تعیین کننده قیمت ابزار تراشکاری باشد. بنابراین باید توجه داشته باشید که همواره به معتبرترین و قابل اطمینان‌ترین فروشگاه اینترنتی ابزار تراشکاری اطمینان کنید.

خرید ابزار فرزکاری و تراشکاری

معرفی ابزار تراشکاری و فرزکاری

 • لوازم اندازه گیری لوازم اندازه‌گیری محصولاتی هستند که برای اندازه‌گیری در صنایع مختلف کاربرد دارند.
 • مته تراشکاری مته محصولی است که برای ایجاد حفره در مواد مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • قلاویز قلاویزها محصولاتی هستند که برای فرایند سوراخ کاری کاربرد دارند. قلاویز در دو نوع دستی و ماشینی به فروش می‌رسد.
 • دسته قلاویز دسته قلاویز یکی از محصولاتی است که در فرایند تراشکاری و قلاویزکاری در کنار قلاویز مورد استفاده قرار می‌گیرد. 
 • حدیده حدیده محصولی است که با استفاده از آن می‌توانند فراینددید کاری را صورت بدهند و فلز را بتراشند.
 • دسته حدیده دسته حدیده در کنار حدیده مورد استفاده قرار می‌گیرد و در فرایندهای حدید کاری کاربرد دارد.
 • الماس تراشکاری الماس تراشکاری محصولی است که از آن برای برش مواد مختلف همچون فلز و یا شیشه استفاده می‌شود.
 • هلدر تراشکاری هولدر تراشکاری محصولی است که در جهت آسان کردن کار با الماس تراشکاری کاربرد دارد.
 • فرز انگشتی فرز انگشتی محصولی است که برای کاری با انواع فلزات و یا سنگ‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • فرز فرم فرز فرم محصولی است که برای ایجاد تراش روی مواد اولیه مختلف از سرامیک تا تیتانیوم و برنج مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • برقو برقو یکی از ابزار تراشکاری است که وظیفه ایجاد سوراخ‌های صاف و صیقلی را در مواد اولیه مختلف دارا است.
 • تیغچه تیغچه از ابزار تراشکاری است که برای برش قطعات مختلف کاربرد دارد‌.
 • فشنگی ابزار فشنگی تراشکاری محصولی است که برای کار در انواع دستگاه‌های تراشکاری همچون فرز تراشکاری دستگاه سوراخ کاری و یا دستگاه سی ان سی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • سه نظام و چهار نظام سه نظام و چهار نظام از محصولات تراشکاری هستند که وظیفه نگهداری قطعه را در ابزارآلات تراشکاری بر عهده دارند.
 • گردبر گردبر وظیفه ایجاد سوراخ‌های صاف و صیقلی را در مواد اولیه مختلف بر عهده دارد.

محصول پیشنهادی مجموعه تدبیر پاسارگاد نوآور: مته تراشکاری

کلام آخر تدبیر پاسارگاد نوآور

دانستیم که انواع ابزار تراشکاری و فرزکاری شامل محصولاتی می‌شوند. همچنین با کاربرد این دسته از محصولات آشنا شدیم. نمونه‌های مختلف انواع ابزار تراشکاری و فرزکاری در فروشگاه اینترنتی ابزار تراشکاری تدبیر پاسارگاد نوآور قابل خریداری هستند. می‌توانید محصولات مورد نظر خود را از روش‌های مختلف و با قیمت‌های مقرون به صرفه و اقتصادی خریداری کنید.

به این صفحه امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *