وبلاگ

کاربرد و انواع ایرماف

کاربرد و انواع گوشی ایرماف

دغدغه همه افراد برای حفظ سلامتی خود در هنگام هر فعالیتی وجود دارد. بسیاری از افراد به خصوص در هنگام کار در کارگاه ها سعی میکنند تا به خوبی از خود و سلامتی خود حفاظت کنند. همه ما به خوبی میدانیم که خطر همیشه در کمین است. برای همین استفاده از تجهیزات ایمنی در هنگام کار حرف اول را میزند. اما یکی از این دسته لوازم ایمنی که استفاده از آن نیز در هنگام کار بسیار مهم است، ایرماف ها هستند. ایرماف ها یا محافظ های روی گوش یکی از تجهیزات بسیار پر کاربرد در صنایع به شمار میروند. ما امروز در شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور قصد داریم تا به معرفی انواع گوشی ایرماف بپردزایم. همچنین در مورد انواع و کاربرد ایرماف ها نیز صحبت کنیم. همچنین شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق لینک خرید صداگیر به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

ما امروز ما در این زمینه برای شما عزیزان به صورت تخصصی صحبت خواهیم کرد. امروز قصد داریم در ابتدا به تعریف گوشی ایرماف بپردازیم. سپس به کاربرد و انواع ایرماف میپردازیم. همچنین در این بخش به نقد و بررسی انواع محصولات ایرماف خواهیم پرداخت. ضمن این موضوع در بین این مقاله به چند تا از بهترین ایرماف های سال 2022 نیز اشاره خواهیم کرد. اگر شما هم قصد کسب اطلاعات در این زمینه را دارید، تا انتهای این بخش همراه تدبیر پاسارگاد نوآور باشید. شما عزیزان میتوانید با مراجعه به بخش محافظ روی گوش محصولات ایرماف را در این بخش مشاهده کنید.

انواع ایرماف

گوشی ایرماف یا محافظ روی گوش:

گوشی های ایرماف یا همان محافظ روی گوش همانطور که از اسم آن ها پیداست برای حفاظت از گوش استفاده میشوند. انواع گوشی ایرماف در بازار همیشه در حال فروش میباشد. گوشی های ایرماف جز واجب ترین لوازم ایمنی برای جلوگیری از آسیب به گوش به شمار میروند. ایرماف ها با قرار گیری بر روی گوش در هنگام کار میتوانند به خوبی صدا های ناهنجار اطراف را فیلتر کند. ما جلوتر به کاربرد ایرماف به صورت دقیق تری خواهیم پرداخت. اما کاربرد این وسیله برای جلوگیری از آسیب به گوش و شنوایی است. در بسیاری از مشاغل از این دسته محصولات برای جلوگیری از صدا های ناهنجار به داخل گوش استفاده میشود. ایرماف نامی آشنا برای اهالی صنایع به شمار میرود. اما در ادامه همین بخش در مورد انواع برند های ایرماف با شما عزیزان صحبت خواهیم کرد. 

پیشنهاد میشود تا مطلب نکات ایمنی شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور را مطالعه کنید.

اما گوشی های ایرماف دارای برند های مختلف و گوناگونی هستند. این گوشی ها بسته به نوع برند آن ها جنس و کیفیت شان مشخص میشود. نمیتوان به راحتی اشاره کرده که بهترین نوع این ایرماف ها کدام هستند. شاید ساختار تمامی ایرماف ها یکی باشد، اما کاربرد آن ها مختلف است. بسته به نوع استفاده از ایرماف ها نیز نوع و برند ایرماف مشخص میشود. پیشنهاد میشود پیش از خرید محصولات ایرماف حتما با مشاورین شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور صحبت کنید. اما حالا به سراغ یکی از بهترین انواع ایرماف سال 2022 میرویم.

انواع گوشی ایرماف
ایرماف ۳M-PELTOR H10

ایرماف 3m:

نام اصلی این محصول ایرماف PELTOR H10 میباشد. این محصول یکی از برترین محصولات شرکت 3m به شمار میرود. این محصول به خوبی روی گوش قرار میگیرد و به خوبی گوش را میپوشاند. با کلیک بر روی تصویر میتوانید مشخصات این محصول را مطالعه کنید.

بهترین برند های انواع ایرماف سال 2022:

همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم، ایرماف ها دارای برند های مختلفی هستند. ضمن آن که انواع گوشی ایرماف در بازار ایران به شیوه های مختلفی وجود دارد. اما یکی از بهترین آن ها در بازار ایران، ایرماف 3m است. ایرماف شرکت 3m یکی از محبوب ترین و بهترین ایرماف ها در بازار دنیا به شمار میرود. این ایرماف نیز به خوبی جای خود را در بازار ایران باز کرده است. این برند نیز در فروشگاه تدبیر پاسارگاد نوآور جز برترین و پر فروش ترین ها میباشد. اما یکی دیگر از برترین ایرماف های سال 2022، ایرماف Howard Leight است. انواع گوشی ایرماف در این برند در فروشگاه ما موجود است. اما برند سوم که جایگاه سوم را در زمینه بهترین با عملکرد عالی در زمینه کاربرد ایرماف را، برند هلبرگ در اختیار دارد. رده چهارم از لحاظ محبوبیت اما بسیار پرفروش به خصوص در ایران به canasafe میرسد. 

در رده پنجم این محصولات ایرماف دسیبل قرار دارد. این ایرماف نیز یکی از برترین ایرماف ها در سال 2022 میلادی شناخته شده است. اما برند بعدی که بسیار پر طرفدار و پر فروش در بازار جهانی است، برند North میباشد. این برند رده ششم را در زمینه برترین ایرماف سال 2022 به خود اختصاص داده است. اما آخرین برند محبوب در زمینه ایرماف به برند بوفالو میرسد. برند بوفالو نیز یکی از پر فروش ترین برند های انواع گوشی ایرماف میباشد. تمامی این برند ها در حال حاضر در فروشگاه تدبیر پاسارگاد نوآور موجود میباشد. 

ایرماف زرد

انواع گوشی ایرماف:

حالا پس از آن که با بهترین برند های انواع گوشی ایرماف آشنا شدید نوبت به آن رسیده است تا در مورد انواع گوشی های محافظ روی گشو صحبت کنیم. ایرماف ها به صورت کلی جز محصولاتی هستند که روی گوش قرار میگیرند و مانع از ورود صدا به گوش میشوند. شکل ظاهری این دسته از محصولات تقریبا شبیه به گوشی های هدفون که برای گوش دادن موسیقی و یا غیره هستند استفاده میشود. اما به صورت کلی ما یک نوع ایرماف داریم. ایرمافی که ظاهر آن دارای بالشتک های است که به راحتی روی گوش قرار میگیرد. بیشتر این دسته محصولات دارای دسته های فلزی استیل ضد زنگ هستند. ایرماف ها بر خلاف ایرپلاگ ها که به سه نوع اسفنجی، 3 پله و 4پله تقسیم بندی میشدند، یک نوع دارند. اما ایرماف ها هر کدام نسبت به مشخصات، برند و جنس آن ها کاربرد به خصوصی را دارا هستند.

کاربرد ایرماف:

همانطور که پیش تر نیز به ان اشاره کردیم، ایرماف ها جز دسته محصولاتی هستند که برای محافظت از گوش ساخته شده اند. کاربرد این دسته محصولات در کارگاه ها و صنایعی است که قصد دارند از گوش افراد محافظت کنند. کاربرد ایرماف به طور مثال در کارخانه جات صنعتی بزرگ و پر سر و صدا است. یا به طور مثال از این دسته محصولات در باشگاه های تیر اندازی هم استفاده میشود. ایرماف ها همچنین کاربرد بی نظیری در مشاغل و صنایع کارگاهی دارند. به صورت کلی این محصول یک کاربرد عمومی در بسیاری از مشاغل دارد. در واقع میشود گفت از این محصول میتوان در هر شغل پر سر و صدای که میتواند به گوش آسیب وارد کند کاربرد دارد. اما در بخش بعدی نیز قصد داریم توضیحاتی را در زمینه شیوه عملکرد ایرماف به شما عزیزان ارائه کنیم. همراه تدبیر پاسارگاد نوآور تا انتهای این بخش باشید.

 

کاربرد ایرماف

عملکرد ایرماف:

ایرماف ها عملکرد بسیار خوبی را در زمینه جلوگیری از ورود صدا های ناهنجار دارند. ایرماف ها دارای بالشتک های هستند که به خوبی روی گوش قرار میگیرند. قرار گیری آن ها به روی گوش به شکلی است که از ورود صدا های نا هنجار به گوش جلوگیری میکند. همچنین انسجام و تراکم گوشی های ایرماف به شکلی است که تا میزان بسیاری از صدا ها توانایی ورود به گوش را ندارند. میزان این استاندار نیز بستگ به نوع و جنس خود ایرماف در هر برندی دارد. به طور مثال در ایرماف پلتور 3m H10 میزان SNR این محصول 30db میباشد. در صورتی که در مدل H9 این محصول میزان SNR برابر با 25db است. در برند محصولات کاناسیف نیز این میزان اختلاف در SNR نیز وجود دارد. پس عملکرد هر ایرماف بسته به نوع خود آن محصول در این زمینه و برند و مدل آن محصول دارد.

ایرماف کاناسیف

ایرماف کاناسیف:

نام اصلی این محصول ایرماف کاناسیف لیبرا H میباشد. این محصول یکی از برترین محصولات شرکت CanaSafe میباشد. محصول پیشتاز شرکت کاناسیف کیفیت استثنایی و قابل قبولی را دارد. این محصول یکی از برترین برند ها از کشور کانادا میباشد. محصول شرکت کاناسیف نیز در لیست برترین محصولات ایرماف سال 2022 نیز قرار دارد. شما عزیزان نیز میتوانید از طریق لینک ایرماف کاناسیف در زیر همین متن اقدام به خرید این محصول کنید.

بررسی انواع گوشی ایرماف:

اما ایرماف ها جز محصولاتی هستند که شاید نیاز باشد کمی بیشتر در مورد آن ها بدانیم. کمی پیش تر نیز به صورت کوتاه تری محصولات ایرماف را بررسی کردیم. ایرماف ها عموما دارای یک بالشتک از جنس فوم نرم مخصوص هستند. این فوم نرم مخصوص تا حد زیادی میتواند جلوی صدا را بگیرد. اما پیشنهاد میشود در کار های بسیار بسیار پر سر و صدا از محصولات ایرپلاگ نیز به صورت هم زمان استفاده کنید. جنس بدنه اکثر انواع گوشی ایرماف از نوع ABS میباشد. همینطور جنس دسته بیشتر انواع ایرماف از استیل ضد زنگ هستند. البته وزن و ساختار بیشتر ایرماف ها به شکلی هستند که سر و گوش را هنگام استفاده خسته نکنند. البته این موضوع نیز بیشتر در مورد ایرماف های که در لیست بهترین ایرماف های سال 2022 بودند صدق میکند. اما در ادامه این بخش به مزایای کاربرد ایرماف در کار نیز خواهیم پرداخت.

محصول پیشنهادی: دستکش برزنتی

گوش گیر ایرماف

مزایای انواع ایرماف:

ایرماف ها مزایای بسیاری در هنگام استفاده دارند. یکی از مزایای آن ها که شاید اصلی ترین آن هم باشد جلوگیری از آسیب های احتمالی است که ممکن است به گوش وارد شود. یکی دیگر از این مزایا استفاده هم زمان از ایرپلاگ یا محافظ داخل گوش در هنگام استفاده از انواع ایرماف است. شاید مزیت بعدی استفاده از ایرماف ها، البته ایرماف های معتبر و استاندارد که جز برند های خوب هستند این است که در هنگام کار گوش و سر را خسته نمیکند. به همین علت استفاده از آن ها در هنگام کار یعنی استفاده از برند ها و ایرماف های معتبر بسیار توصیه میشود. از دیگر مزیت های ایرماف های برند و استاندارد این است که ضد حساسیت هستند و به گوش آسیب وارد نمیکنند. یک ایرماف میتواند با قرار گیری روی گوش به خوبی صدا های اطراف را فیلتر کند تا به گوش آسیب وارد نشود.

سخن پایانی:

ما امروز در مورد انواع گوشی ایرماف برای شما عزیزان صحبت کردیم. همچنین به کاربرد ایرماف و عملکرد آن پرداختیم. همچنین امروز بهترین برند های محصولات رو گوشی یا همان ایرماف ها را به شما معرفی کردیم. بهترین محصولات و معروف ترین آن ها را نیز به شما عزیزان معرفی کردیم. شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور تولید کننده، وارد کننده و عرضه کننده انواع محصولات روی گوش و داخل گوش یا همان ایرپلاگ و ایرماف ها میباشد. تمامی محصولات شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور دارای ضمانت اصالت کالا نیز هستند. محصولات شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور به علت خرید مستقیم از شرکت به قیمت عمده در بازار عرضه میشود. به همین علت قیمت ها در وب سایت منتشر نمیشود. شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول و قیمت و یا مشاوره میتوانید با ما تماس بگیرید.

شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور عرضه کننده انواع تجهیزات ایمنی، جوشکاری، امداد و نجات، آتش نشانی و ترافیکی میباشد.

شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور

این متن توسط شرکت تدبیر پاسارگاد نوآور تهیه و تنظیم شده است.

ارتباط از طریق واتس اَپ

WhatsApp

NUMBER

ارتباط از طریق تلگرام

Telegram

ID

ارتباط از طریق اینستاگرام

INSTAGRAM

tadbirpasargad.n.co

ارتباط از طریق تماس

CALL

021-66765707

به این صفحه امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.